Z lásky k seberozvoji

Hodnoty

Většinu zboží z nabídky zkoušíme a testujeme na sobě ještě předtím, než ho začneme prodávat.

V obchodě nabízíme jak kolekce prověřených značek, které znáte z tanečních studií, tak chceme do budoucna i vlastní tvorbu. Cílem je přinášet vám takové oblečení, ve kterém se budete nejen cítit dobře, ale které i splňuje  požadavky na kvalitu, složení a zpracování materiálu. Módu, která je funkční a bude vám dobře sloužit při tréninku či ve volném čase. Mezi hlavní hodnoty tak patří:  

  • Inovativní materiály a technologie (odolné, propustné, prodyšné, flexibilní, komfortní)

  • Kvalitní zpracování (bez vad na střihu, materiálu nebo zpracování)

  • Originalita (limitované kolekce splňující poptávku na funkčnost, promyšlený design)

  • Benefity k nákupu (doprava a možnost vrácení zboží je zdarma, slevy na další nákup apod.)

Obchod vznikl z osobního zájmu a lásky k tanci (především k baletu, který je základní výbavou pro všechny další taneční směry), józe, pilates, k běhu i ostatním sportovním aktivitám, které zařazujeme do svého dne "jen tak" pro radost, zlepšení zdraví a kondice. Které nám přináší ladnost a eleganci. Tanec i jóga nás učí vnímat své tělo, sladit mysl s tělem a jeho pocity, tím měnit naše přirozené reakce, kultivovat svou osobnost. 

Body Limited Women Dancewear

Kolekce Body Limited

“Smyslem tvorby vlastní kolekce s názvem Body Limited je jednoduše tvorba sama. Přání zpříjemnit vám tréninky speciálními kousky, které budou svým designem i promyšleností dělat radost mně i vám. I proto jde o věci limitované, tedy vyrobené pouze v určitém počtu kusů, nebo přímo o originály (např. baletní sukně s výšivkami).

- Eva Černíková, zakladatelka a autorka značkySignature Eva Cernikova

“Jméno značky Body Limited symbolizuje hned několik významů. Chce vyjádřit, že naše lidské tělo je už z podstaty omezené a potřebujeme o něj tedy pečovat po celý náš život. Výběr pro nás vhodné sportovní aktivity k této péči bezesporu patří. Souvislost s tělem (Body) vyjadřuje vztah značky k tanci, józe a sportovním aktivitám kultivujícím tělo i ducha. Chce připomenout, že zdraví těla znamená i zdraví duše. Že jedno bez druhého nemůže existovat. Slovo Limited pak zároveň uvádí, že jde o kolekce limitované.”

- O názvu Body Limited

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Nebo Reset password